ZEMİN MALZEMELERİ

Adres: Poligon Mh. Katar Cd. No:21/A Sarıyer/İstanbul
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Zemin Malzemeleri
Telefon: 0 212 277 11 80
Web: www.zeminmalzemeleri.net

ZEMİN MALZEMELERİ HAKKINDA

zeminmalzemeleri.net firması olarak tüm Türkiye'ye Karo Halı, Alüminyum Paspas, Kauçuk Paspas, Halı Paspas, Lvt Zemin Kaplama ve Zemin Koruyucu paspaslarda online satış hizmeti vermek üzere kurulmuştur. 


http://zeminmalzemeleri.net/karo-hali olarak satışa sunduğumuz tüm karo halı ürünleri Avrupa?dan ithal, ISO standartlarında üretilmiş, modern binalarda uygulanacak en iyi zemin kaplama çözümüdür.

Karo halılar ekonomiktir. Fire, mekana göre değişim göstermektedir.
İstendiğinde değiştirmek ve kaldırmak mümkündür çünkü kolaylıkla sökülüp takılabilir. Bir nokta kirlendiğinde veya hasar gördüğünde sadece o parçayı değiştirerek kötü görüntüden kurtulmak mümkün olur.

http://zeminmalzemeleri.net/paspas firması olarak kapı giriş paspaslarında Türkiye?nin önde gelen üreticilerden biriyiz. Bu sayede paspas fiyatlarımız çok uygun şekilde online satışla hizmete sunabiliyoruz. Bina girişleri için kir ve nem azaltıcı özellikleriyle halı paspasalüminyüm çerçeveli paspaskauçuk paspasyuvarlak fırçalı paspasnem alıcı toz kontrol paspas olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tüm paspas çeşitlerimiz için http://zeminmalzemeleri.net/paspas ziyaret edebilirsiniz.

 

ZEMİN MALZEMELERİ FAALİYET ALANLARI

Dekorasyon ışleri > Ahşap dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > İç dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Ofis dekorasyon >