TEKNİK PATEN HAVALANDIRMA & KLİMA

Adres: Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu 34435
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Alihan Temuçin
Telefon: 0 532 451 34 16
Mobil: 0 532 451 34 16
Web: www.teknikpatenhavalandirma.com

TEKNİK PATEN HAVALANDIRMA & KLİMA HAKKINDA

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana en kaliteli ve düzgün havalandırma & Klima hizmetleri vermekteyiz. Havalandırma sistemleri için Türkiye ve İstanbul civarında her sektörden büyük - küçük firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Havalandırma işleri için özellikle cafe, otel, restaurant, lokanta, otopark, kahvehane, ofis, dükkan gibi hem işyeri hem de geniş alanlardan talep görmekteyiz. Havalandırma sistemleri için ev havalandırma sistemleri de son derece talep görmektedir. İstanbul'da havalandırma sistemleri için uygulama öncesi hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Havalandırma sistemleri fiyatlarını da bu keşif sürecinde belirlemekteyiz.

 
Havalandırma kanalı imalatını gerekli ölçüleri yapıp hesabını yaptıktan sonra havalandırma kanalı montajına geçmekteyiz. Bu süreç bir kaç günü bulabilmektedir. Eğer havalandırma sistemine sahip bir mekan ise burada havalandırma kanalı temizliği hizmetini yapmaktayız. Havalandırma kanalları temizliği mekanın tipine göre zorlaşmaktadır. Çünkü restaurant veya kafe gibi yerlerde yemeklerdeki yağlar hava kanallarından geçtiğinde donarak hava kanalları içinde birikmektedir. Bu da ileride temizlemeyi güçleştirdiği gibi yangına bile sebep olabilmektedir.

Klima servisi de havalandırma sistemlerine sahip olmayan yerler için aynı profesyonellikte verilmektedir. Gerek klima temizliği gerek de klima bakımı gerekse de klima montajı her talep eden firma için tarafımızdan en kısa sürede profesyonellikle yerine getirilmektedir. Bu tür veya özel klima servisi işleri için İstanbul içinde özellikle Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Kadıköy, Zeytinburnu, Tuzla, Aksaray, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Ataşehir, Eminönü, Eyüp, Florya gibi İstanbul semtlerine gün içinde ücretsiz hem evler için hem de işyerleri için ücretsiz keşif yapmaktayız. Klima bakımı fiyatını iletişim numaralarımızı arayarak öğrenebilir veya duruma göre bizden keşif yapmamızı isteyebilirsiniz.

TEKNİK PATEN HAVALANDIRMA & KLİMA FAALİYET ALANLARI

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Havalandırma kanalı >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > A sınıfı klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Hava kanalları >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Hava temizleme cihazları >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Klima montaj >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Salon tipi klimalar >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Pencere tipi klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Split klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Portatif klima, seyyar klima >