MHS HAVUZ

Adres: Keçiören Ankara
Şehir: ANKARA
Yetkili Kişi: Muhsin ÇELİK
Mobil: 0 544 370 90 40
Web: mhshavuz.com

MHS HAVUZ HAKKINDA

Havuz yapımı hizmetlerinde MHS HAVUZ olarak 1990 yılından bu yana başta Ankara olmak üzere bütün Türkiye için; Havuz Yapımı, Yapay Şelale Yapımı, Çeşitli Doğal Taş Kaplama İşleri ve diğer peyzaj işleriniz için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Sektördeki 29 yıllık tecrübemiz doğrultusunda kusursuz bir işçilik ile olabildiğince güvenli bir hizmet verdik veriyoruz.


Ankara'da 29 yıl boyunca binlerce doğaltaş kaplama işi ve çeşitli peyzaj işlerini sorunsuz olarak yapıp teslim ettik. Hiçbir aracı firma veya kurum olmadan direkt olarak işinde uzman ustalarımız ile çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz. Bahçelerinizin vazgeçilmez unsuru olan süs havuzu yapımında size düşen sadece hayal etmek ve bizimle iletişime geçmek. 

Uygun Fiyatlarla !
Havuz maliyeti konusunda ise hiçbir aracı firma veya kurum olmadan direkt olarak, işinde uzman ustalarımız ile diğer firmalara oranla daha uygun fiyatlardan havuz yapımı ve süs havuzu yapım hizmeti alabilirsiniz. 

MHS HAVUZ olarak PRO. düzeyde verdiğimiz başlıca hizmetlerimiz

? Havuz Yapımı
- Yüzme Havuzu Yapımı


? Yapay Şelale Yapımı
? Doğaltaş Kaplama
? İzolasyon İşlemleri
? Fıskiye Sistemleri Müzikli Fıskiye Sistemleri

Havuz yapımı ve diğer peyzaj işleriniz için kaliteli ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. İster, büyük yüzme havuzu yapımı, ister küçüj süs havuzu yapımı, veya evinizin bahçesi için fıskiye sistemli bahçe havuzu yapımı veya yapay şelale yapımı, siz sadece ne yaptırmak istediğinize karar verin. MHS HAVUZ olarak belirlenen süre içerisinde size en profesyonel görünümdeki havuzunuzu veya yapay şelalenizi yapıp teslim edelim.

Site Adresimiz : https://www.mhshavuz.com

MHS HAVUZ FAALİYET ALANLARI

Müteahhitlik Hizmetleri > Sauna imalatı >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Bahçe düzenleme >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Park peyzaj >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Bahçe peyzajı >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Yüzme havuzları >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Fiskiye sistemleri >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Süs havuzları, suni gölet, şelaleler >