İNKA EL SONDAJI - EL KAROTU

Adres:
Hoşdere Cad. No: 170/2 Çankaya-Ankara
ANKARA
Telefon: 0 312 440 26 03
0 533 657 73 88
www.eltipisondaj.com

İNKA EL SONDAJI - EL KAROTU HAKKINDA

İnka & Stahlmann el tipi sondaj karot sistemleri bir ön tespit sistemidir. Mermer, Maden ve Taş ocaklarında , zemin etüdü işlerinde, afet sonrası arama-kurtarma faaliyetlerinde kullanılır. İnka el sondajı - el karotu makinaları , portatif olduğundan dolayı her türlü arazi şartlarında çalışabilmektedir. Benzinli motora sahip olduğundan dolayı , çalışması için başka bir enerjiye (elektrik- jeneratör vb.) ihtiyaç duymaz. İnka benzinli karot sistemleri ile her türlü sert ve yumuşak zeminlerde  tasarımı , patenti ve imalatı firmamıza ait olan ve klasik tipteki düz boru tij ve karotiyerler ile uyumlu olan  helezon tip (burgulu) auger tijleri ile tek tip tij ekipmanı ile el sondaj ve el karot uygulamaları 5- 10- 15 ve 20 metre derinliklerde yapılabilmektedir.

İnka & Stahlmann el tipi karot sistemlerinin kullanılması ve uygulama yapılan zeminden karot (numune , örnek) almak çok kolaydır.

İnka & Stahlmann benzinli sondaj sistemleri 6 farklı marka ve model benzinli motorlar ile satışa sunulmuştur ( Honda - General Power - Mıtsubıshı - Kawasakı TJ 53 - Kawasakı Th 48 ve Çin malı motorlar)  inka benzinli sondaj sistemlerinin fiyatları takım uzunluğu ve motor tercihine göre değişiklikler göstermektedir.
İnka karotlu el sondajı sistemlerinin başlangıç fiyatı: 5.500.00 TL KDV'dir. ( Çin malı motorlu ve 5 Metre takım uzunluğundaki set)
detaylar için : www.eltipisondaj.com     

İNKA EL SONDAJI - EL KAROTU FAALİYET ALANLARI

Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları > Jeofizik etüd >
Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları > Su sondajı, su kuyusu >
Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları > Karotlu sondaj >
Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları > Zemin sondajı >
Zemin Etüdü ve Sondaj Ekipmanları > Zemin araştırma >