IMC PREFABRİK ÇELİK YAPI SAN TİC LTD ŞTİ

Adres:
Saray Mah.45.Cadde.No:1/B Kahramankazan
ANKARA
Telefon: 0 312 251 34 00
0 541 840 66 09
imcgrup.com

IMC PREFABRİK ÇELİK YAPI SAN TİC LTD ŞTİ HAKKINDA

Firmamız; Mobil Hastane & Mobil Medikal Laboratuvarlar ve Mobil Mutfak çeşitli ordu gereksinimleri, vs. için ağır çalışma koşullarına göre tasarlanmış hidrolik genişleyebilen konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir.

Petrol & Doğalgaz Projeleri Şantiye Binaları

Firmamız kullanmış olduğu son teknoloji makine parkı ve tesisleriyle enerji sektöründe, petrol & doğalgaz projelerine, panel sistem şantiye binaları, kızaklı konteynerler, yaşam konteynerleri, ofis ve duş/wc konteyner çözümleri sunmaktadır.

İnşaat Projeleri Şantiye Binaları

Gökdelenlerden, maden ocaklarına, köprü, otoyol projelerinden, havalimanı, baraj projelerine kadar firmamız inşaat projeleri için en uygun, dayanıklı ve hesaplı çözümleri sunmaktadır.

Askeri Kamplar

Ulusal ve uluslararası ordulara, NATO?ya ve güvenlik birimlerine dünyanın her noktasında, kamp çözümleri, kalıcı binalar ve çok amaçlı konteynerleriyle IMC her zaman göreve hazır.

 

Acil Yerleşim Üniteleri

En karanlık gecenin şafağında insanların başlarını sokabilecekleri bir yuvaya kavuşabilmeleri için daima çalışıyoruz. Afet günlerinde geçici ve kalıcı yapılarda en seri çözümleri üretiyoruz.

Kalıcı Yapılar

Üniversiteler, ofisler, okullar, hastaneler veya cezaevleri? En kaliteli ve dayanıklı kalıcı yapı projeleri IMC Prefabrik?te?

Anahtar Teslim Projeler

IMC tüm dünyada, en verimli ve en dayanıklı anahtar teslim çözümleri sunar?

IMC PREFABRİK ÇELİK YAPI SAN TİC LTD ŞTİ FAALİYET ALANLARI

Prefabrik Yapılar > Çelik konstrüksiyon ev, yapı >
Prefabrik Yapılar > Çelik prefabrik yapılar >
Prefabrik Yapılar > Ahşap prefabrik yapılar >
Prefabrik Yapılar > Çelik karkas >
Prefabrik Yapılar > Prefabrik ev, konut, binalar >