GÜLPOLAT PREFABRİK VE HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ

Adres:
Aydınlı Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi No 93/1 Tuzla Aydınlı
İSTANBUL
Telefon: 0 533 161 34 40
0 533 161 34 40
www.gulpolatprefabrik.com

GÜLPOLAT PREFABRİK VE HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ HAKKINDA

Gülpolat Prefabrik 20 yılı aşan inşaat deneyimini ve sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, prefabrik sektörüne aktararak siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Gülpolat Prefabrik konusunda üretim yapan uzman kadro ile makine parkurunu yenilemiş, uluslararası hafif yapı üreten fabrikaları inceleyip her zaman son teknolojiyi kullanıp siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Hizmetlerimiz prefabrik evler, şantiyeler, konteynerler, güvenlik kabinleri, hafif çelik yapılar ve taşınabilir evlerin üretimi satışı ve pazarlaması ile satış sonrası servis ağını kapsamaktadır.

Gülpolat Prefabrik kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede prefabrik sektöründe yerini almış ve bu ilkelerinden asla ödün vermemiştir. 20 yılı aşkın inşaat sektöründeki bilgi ve birikimimizi prefabrik ve hafif çelik evler üretimine aktarmış, prensibimiz daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olan hizmette dürüstlük ve kaliteyi ön planda tutup Gülpolat Prefabrik?e, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

GÜLPOLAT PREFABRİK VE HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ FAALİYET ALANLARI

Prefabrik Yapılar > Çelik prefabrik yapılar >
Prefabrik Yapılar > Prefabrik ev, konut, binalar >
Prefabrik Yapılar > Prefabrik konteyner >
Prefabrik Yapılar > Hafif beton panelli prefabrike yapılar >
Prefabrik Yapılar > Prefabrik amerikan evleri >