ENSA METAL PASLANMAZ BORU LTD STI

Adres:
Demırcıler Sıtesı 4.Cadde No:27
İSTANBUL
Telefon: 0 212 416 73 37
www.ensametal.com/

ENSA METAL PASLANMAZ BORU LTD STI HAKKINDA

? Ensa Metal ile 30 yıl

      Metal sektöründe faaliyet gösteren Ensa Metal Gıda Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Şirketi son 30 yıldır geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat, teknik bilgi desteği ve hızlı dağıtım servisi ile sektörün lider kuruluşu haline gelmiştir. Amacımız, firmamızı uluslararası isim yapmış kuruluşların ürünlerini bir arada bulabileceğeniz Dünya?nın metal merkezi haline getirmektir.

   ? Ithalatta Öncüyüz

      İşletmemiz tüm faaliyetlerinde ithallata odaklanan, işletme kaynaklarını verimli kullanan, ürün yelpazesini sürekli yenileyen, uygun fiyatla satışı bir temel politika belirlemiştir.

   ? Çalışma Alanlarımız

      Paslanmaz malzemelerin kullanım alanları gün geçtikçe artmaktadır. Genel olarak tercih edilen kullanım alanları kimya endüstrisinde gözlenmektedir. Çünkü nikel alaşımları olarak metal korozyonuna maruz yerlerde, ve petrol endüstrisinde kullanılmaları verimlilik açısından uzun vadede başarılı sonuçlar vermektedir. Bir diğer kullanım alanı olarak ise fabrikasyon ürünleridir. Örneğin: Çatal, çekiç, bıçak takımları, pense ve benezeri gibi aletlerle diğer birçok ev ve hastane aletlerinin yapımında kullanımını görmekteyiz. Bir diğer sıklıkla görülen kullanım alanı ise uçak ve gemi endüstrisidir. Nikel alaşımları yüksek derecedeki ısıda basınç ve paslanamlara karşı dayanıklı olduğundan, uçakların gaz türbinlerinde, jet motorlarının yapımında, ve ayrıca da uçakların elektrolizle kaplanan bölgelerinde ve gemi yapımında tuz korozyonuna karşı engelleyici olarak, motorlu araçlar ve parçalarında, elektrikli makineler ve parçalarında, yapı malzemelerinde, sıvı ve katı yağlarda hidrojenasyonu sağlamak üzere batarya ve yakıt hücrelerinde ve seramik malzemelerde emaye ile demir arasında bağlayıcı olarak kullanılır.


ENSA METAL PASLANMAZ BORU LTD STI FAALİYET ALANLARI

Yapı Elemanları ve Profilleri > Metal yüzey kaplama >
Yapı Elemanları ve Profilleri > Çelik profil >
Yapı Elemanları ve Profilleri > Köşebentler >
Yapı Elemanları ve Profilleri > Kutu profil >
Yapı Elemanları ve Profilleri > Lamalar >
Yapı Elemanları ve Profilleri > Dikişli boru, dikişsiz boru >