ENERAMA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC A.Ş.

Adres: Yenişehir Mahallesi Sümbül Sokak 6/18, 34512, Pendik/ İstanbul
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Cem Enerama
Telefon: 0 216 593 26 26
Faks: 0 216 593 26 26
Web: www.enerama.com.tr

ENERAMA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC A.Ş. HAKKINDA

ENERAMA iklimlendirme sistemleri, nem alma cihazı olarak bilinen nem alma sistemleri alanında lider bir firmadır. enerji tasarrufuna sahip çevreci sistemlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine faaliyet gösteren bir kuruluştur. Uzun yıllar apian çalışmaların neticesinde patentine sahip olduğu, ileri teknoloji, yüksek kapasiteli, endustriyel iklimlendirme cihazlarının üretimini DRAGON markası altında yapmaktadır. DRAGON iklimlendirme ile ilgili gerekli butun islemleri tek sistemde toplamaktadir. DRAGON iklimlendirme Sistemleri hemen her sektorde ihtiyac duyulan, enerji kullanimi acisindan son derece verimli  urunleri bunyesinde toplamaktadir.

Genel merkezi fabrika binasının da bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası Tuzla? da olan firmamız, ABD, Kanada, İsviçre?de de mevcut ofisleri ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışı endüstriyel alanlarda pazarlamaktadır.

ENERAMA, ileri teknoloji üretim tesisinde, araştırma/ geliştirme, tasarım, prototip, yazılım, elektronik, metal işleme, polyester üretim ve montaj bölümlerine ile entegre üretim yapmaktadır. Üretim ve serviste kalite, her şartta güvenlik ENERAMA kültürünün önemli bir bölümüdür.

ENERAMA kurulumunu yaptığı bütün cihaz ve sistemleri, AR-GE çalışmalarını ve geliştirmesini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği ?Mekasens Uzaktan Yönetim, Takip ve Güvenlik Sistemi? ile, tek merkezden 7/24 takip ederek gerekli ve doğru servisi hic vakit kaybetmeden müşterilerine sunmaktadır.

ENERAMA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC A.Ş. FAALİYET ALANLARI

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Hava temizleme cihazları >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Nemlendiriciler, hava nemlendirici >