EFE GLASS

Adres: Karadeniz mah cebeci cad/GaziosmanpaŞa
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Hami Eyilik
Telefon: 0 212 618 01 38
Faks: 0 212 477 27 88
Web: efeglass.com/

EFE GLASS HAKKINDA

Biz Kimiz ?

Cam, yüzyıllardan bu yana sanatın, inceliğin ve zevkin sembolü olarak hayatımızda yer alıyor. Cam ustalarının sanatçı ruhunu sunarak ortaya koyduğu eserler, Efe Glass adıyla pazarlanarak dünyanın dört bir yanında mağazaların vitrinlerinde ve insanların yaşam alanlarında yerini alıyor.

Sektörde 25. Yılında olan firma, teknolojik altyapı, uzman kadro ve yüksek kapasiteli üretim parkuru ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmette yenilikçilik anlayışı ile hareket ederek, sektörün ihtiyacını karşılamakla kalmayıp, günümüzde de dünya eğilimlerini takip ederek müşterilerine yenilikçi ve tüketiciye özel çözümler sunuyor. Cam üretiminde birçok tekniği bünyesinde barındıran Efe Glass, özellikle opal cam üretimi ile kalite ivmesini en üst noktaya taşımaktadır. Aydınlatma grubunda; tekli cam, masa lambası, armatür, avize camları ile geniş ürün yelpazesi sunarak, züccaciye grubunda ise; banyo cam aksesuarları, masa üstü, modaya ve günlük trendlere uygun ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Ortaya çıkan eserler; sanattan aşka, ateşten alın terine ve beş duyunun hassas dokunuşlarıyla üretiliyor. Günün ihtiyaçları ve geleceğimizin eserlerine her gün bir yenisini eklemek için sanatçı ruhlar ateşe aşkla dokunmaya devam ediyor.

EFE GLASS FAALİYET ALANLARI

Başvuru Kaynakları > İınternet Siteleri >