DOĞUŞ GRUP ALTYAPI

Adres: Ziya Gökalp mahallesi Atatürk Bulvarı No: 89/104 Batman Merkez
Şehir: BATMAN
Yetkili Kişi: İhsan Gerkin
Mobil: 0 541 638 10 72
Web: www.dogusgrupaltyapi.com.tr

DOĞUŞ GRUP ALTYAPI HAKKINDA

Kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının peryodik gözlemlenmesi, varsa arızaların tespiti,eğitim kontrollerin yapılması, hakediş kontrolü ve noktasal tespitler için CCTV Kanal görüntüleme ve raporlandırma sistemleri ile son model araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kameralı cihazlarla çalışan uzman ekipler, kanalın içine bu cihazları yolluyor ve elde ettikleri görüntüler ışığında en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyor. Kameralar, kanalı içinde en ufak bir yabancı cismi bile tespit ederek bilgisayar ekranına bu görüntüyü gönderiyor. Görüntüleri inceleyen uzman ekipler sonrasında özel kanal temizleme cihazlarını kanalın içine gönderiyor ve işlem hem kısa sürede hem de güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Kanalın temizliğinin ardında kötü kokular tamamen yok olur ve sağlıklı bir ortam elde edilir. Kanallar pis su borularının toplandığı depo gibidir ve bu depo temizlenmediği sürece çeşitli sorunlara neden olabilir. Sorun yaşanmaması için de zamanında temizliğin yaptırılması gereklidir.

ALTYAPI (Kanalizasyon, yağmur  ve içme suyu hattının döşeme işleri; tecrübeli ekipmanlarımız tarafından nizami bir şekilde yapılmaktadır.

Kırmadan son teknoloji ile kanal açma işlemleri, özel olarak geliştirilmiş cihazlarla yapılıyor. Bu cihazlar uzman personeller tarafından kullanılabiliyor. Bilgisayarlı teknolojilere sahip olan modern sistemlerle kanal temizleme işlemleri güvenli bir şekilde yerine getiriliyor. Kanalların içinde bulunan pis sularda üreyen mikroplar da su taşmaları ile birlikte çevreye yayılıyor ve salgın hastalıklar gündeme gelebiliyor. Bu gibi tehlikeleri önlemenin tek yolu da tıkalı olan kanalizasyon sistemlerinin temizliğinden geçiyor. Günümüzde kanalizasyon açma işlemleri modern cihazlarla gerçekleştiriliyor. Kameralı kanal açma cihazları ile kanalizasyon sisteminin içinde tıkanıklığa neden olan cisim tespit ediliyor. Sonrasında da bu cihazda bulunan özel bir aparat sayesinde açma işlemi başlatılıyor. Kimi zaman cisim parçalanarak bulunduğu yerden sökülüyor, kimi zaman da robot tıkanıklık açma cihazı sayesinde yabancı cisim çekilerek dışarı çıkartılıyor.

Kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarından açılması, yağ birikintileri, sanayi atıkları ve kalıntı bırakan tüm atıkların temizlenmesi maksadıyla Kombine kanal açma makinesiyle hizmet vermekteyiz.

DOĞUŞ GRUP ALTYAPI FAALİYET ALANLARI

Müteahhitlik Hizmetleri > Genel onarım hizmetleri >