DERE TAŞİ - HTTP://DERETASİ.NET

Adres: istanbul
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: dere taŞİ , dere taŞlarİ
Telefon: 0 532 242 74 58
Mobil: 0 532 242 74 58
Web: www.deretasi.net

DERE TAŞİ - HTTP://DERETASİ.NET HAKKINDA

DERE TAŞI , DERE TAŞLARI Beyaz Dere Taşı : Beyaz Dere Taşı , Beyaz Çakıl Taşı ve Beyaz Podima Taşı gibi 3 ayrı isimle bilinen taş Dolamit Taşıdır. Dolamit taşı son yıllarda oldukca aşırı fazla talep görmektedir. Dolamit taşı başta Cafe ( kafe ) olmak üzere , Beyaz renkli Dolamit taşı yuvarlak ve aralarında yassı taşlarda bulunur. Dolomit Taşı kullanıldığı alana şıklık , estetiklik doğal görsellik kazandırdıkları için peyzaj ve süs taşı işleri içinde tercih edilir. Podima Taşı : Podima Taşı villa , yalı , köşk , malikene ve saray gibi vb yaşama alanlarında kapı önlerinde çeşitli model ve desenler yapmak için tane tane seçilip projede uygulanır. Beyaz Dere Taşı , Dolomit Taşı , Podima Taşı Ebatları Fındık boy (1-3) Ceviz boy (2-4) Limon boy (4-6) Elma Boy (6-8) gibi ebatlardan oluşmaktadır. Dolamit taşı daha çok Big Beg Çuval içinde 1200kg % 10 - oranlarında ağırlık ta projelere sevki gerçekleşir. Ayrıca 3 ile 10 m2 gibi alanlarda ise 25 kg çuvallar halindede satışı mevcut. Mor Dere Taşı : mor dere taşı nadirende olsa peyzaj süs taşı seçimi yapılır. Dere taşı denildiğinde aklımıza gelen ilk şey gelen sahil bölgeleri. Bu taşların sahil bölgelerinde daha çok bulunmasının nedeni ise deniz suyunun sürekli hareket edip gel git yapması sahil bölgelerinde doğal dere taşı oluşturmasıdır. Mor renkli Dere Taşı doğaldır. Mor renkli yapay dere taşı elde etmek için ise Elazığ vişne taşını tambur makineleri sayesinde yuvarlatıp köşesiz hale getirip mor dere taşı elde edilir.  Tüm detaylar için :  http://www.deretasi.net

DOĞAL TAŞ
Şirketimiz Taşyap Granit Taşı satışının yanı sıra , Bazalt Taşı , Andezit Taşı , Traverten Taşı , Limra Taşı , diyabaz taşı , kayrak taşı , Dere Taşı , dere çakıl taşı Dolomit Taşı , Podima Taşı , Beton Şev Taşı ve falez taşı gibi vb bir çok doğal taş satışının yanı sıra mimari proje ve tasarıda anahtar teslim uygulama hizmeti  vermekteyiz.

Doğal Taşlar Peyzaj süsleme taşı kullanımı ile kalmayıp bazen Ara Ara Oto ve Araba yolu kullanımının yanı sıra özel mimari yapılarda da bol miktarda bulunur. Geçmiş yıllardan günümüz dünyasına kadar sayısız referans zincirine bir yenisini ekleyen Taşyap Madencilik uygun fiyata kaliteyi tüm doğal taş severlere yaşatmaktadır. Doğal taşlar arasında en çok tüketilen taşlar Granit Taşlar olarak yer alır.

Granit Taşı Çeşitleri sıralaması Granit Küp Taşı , Granit Plak Taşı , Granit Oluk Taşı , Granit Bordür Taşı ve Granit Patlatma taşı gibi vb standart ebat granit taşı modeli vardır. yukarıda belirtmiş olduğumuz web site çeşit ve doğal taş , granit , bazalt , bazalt küp taşı , bazalt plak , bazalt küp taş , andezit , andezit taşı , andezit plak , bazalt usta , granit usta , granit küp taşı ustası gibi vb taş hizmeti veren web site ve firmalar hakkında bilgilerimizi sunduk.

Tüm detaylar için http://www.tasyapmaden.com

DERE TAŞİ - HTTP://DERETASİ.NET GÖRSEL VE DOKÜMANLARI

DERE TAŞİ - HTTP://DERETASİ.NET FAALİYET ALANLARI

Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Bahçe düzenleme >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Çiçeklikler >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Yüzme havuzları >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Drenaj sistemleri >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Peyzaj tasarım >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Rulo çim >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Kilitli parke taşı >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Beton parke >