ÇATİ TEKNİK - SANDVİC PANEL

Adres: Demirciler Sitesi 6. Yol No: 83/16 Z.burnu - İstanbul
Şehir: İSTANBUL
Telefon: 0 212 510 01 95
Faks: 0 212 510 01 94
Mobil: 0 532 735 69 51
Web: www.sandvicpanelfiyatlari.com

ÇATİ TEKNİK - SANDVİC PANEL HAKKINDA

1979?da Çatı sektörüne ilk adımı atan firmamız, Çeşitli ürün ve malzeme?nin montaj ve satış işlerine uzun yıllardan belli devam etmektedir. Sandviç Panel konusunda İstanbul ve Türkiyenin en profesyonel firmalarından biri olan; ÇATI TEKNİK ® çeşitli türevdeki panelleriyle ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet verecek olmaktan mutluluk duymaktadır.

Poliüretan (PUR), polistren (EPS), taşyünü, camyünü, IPN (Isophenic), PIR, TPO, PVC, dolgulu ve boyalı galvaniz / alüminyum sandviç panel çeşitlerimiz mevcuttur. 

Yurtiçi ve yurtdışı deneyimine sahip firmamız ve profesyonel ekiplerimiz, zor ve ağır koşullarda çatı ve cephe kaplama işlerini başarı ile gerçekleştirmeye devam etmekdir. Çatı ve cephe paneli montajı için olması gereken, iş güvenliği ve yeni kanunlara göre uyguladığımız güvenlik prosedürleri, hem işvereni hemde yükleniciyi garantili ve huzurlu bir montaj gerçekleştirmenin özgüvenini kazandırıyor.

Çatı / Cephe kaplama esnasında panel ve yapının korunması ve tamamlayıcı elemanlar için kullandığımız aksesuarlar proje incelendikten sonra, yapının ihtiyacına göre tarafımızca belirlenmektedir.

Sandviç panel  ve montaj fiyatları'nda iddaa?lı olan ÇATI TEKNİK ® aşağıdaki ürün gamındaki panel çeşitlerinin montaj işlerini gerçekleştirmektedir;

ÇATİ TEKNİK - SANDVİC PANEL FAALİYET ALANLARI

Çatı Kaplama > Çelik çatı >
Çatı Kaplama > Sandwich paneller, sandviç panel >
Çatı Kaplama > Çatı paneli >
Çatı Kaplama > Alüminyum çatı >
Çatı Kaplama > Polikarbonat levha >
Çatı Kaplama > Poliüretan, taşyünü dolgulu paneller >