CASCADE SÜS HAVUZU VE BAHÇE HAVUZLARİ

Adres: Cİrgalan Mah. 338.Sok. No:15 Kocasinan Kayseri
Şehir: KAYSERİ
Yetkili Kişi: Recep TaŞcİ
Telefon: 0 352 240 04 44
Faks: 0 352 240 04 44
Mobil: 0 505 262 10 46
Web: www.sushavuzu.info.tr

CASCADE SÜS HAVUZU VE BAHÇE HAVUZLARİ HAKKINDA

Fiberglas ve Betondan Portatif Süs Havuzları, Fıskiye, Çiçeklik, Kamelya ve Çevre Düzenleme Uygulamaları İle Bahçe Dekorasyon Elemanları Üretimi Yapmaktayız.
   1965 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, beton yapı ürünleri ve beton aksesuarların yanı sıra son yıllarda fiberglas süs havuzlarını da üretmeye başlamıştır.
   Firmamız beton ve fiberglas/polyester süs havuzu, kamelya ve beton çiçeklik gibi farklı ürünlerde, kaliteli ürün, sorunsuz üretim, kusursuz hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.
   Türkiye?nin birçok bölgesinde bahçe, park gibi açık alanların yanı sıra; kafe, restoran, otel gibi işletmeler, site, apartman, villa, bağ evi tarzında yaşam alanlarında da tercih edilen süs havuzlarımız, gerek hafif ve mukavemetli olması gerekse şık tasarımlarından dolayı müşterilerimiz tarafından beğeni ile karşılanmaktadır.
   Süs havuzlarımız, atmosfer şartlarına dayanıklı, sağlam, portatif ve hafiftir. Bütün ürünlerimizde elektrikli devirdaim pompası bulunmakta olup, RGB Led aydınlatmalar görsel şölenin karanlıktaki tamamlayıcılarıdır.
   Biraz pırıltı ve sıçrayan birkaç damla su ile eviniz için zarif bir karşılama noktası oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat karşılığında satın alabileceğiniz dekoratif bahçe havuzlarımız, avlu, balkon veya bahçenize güzellik katacak, üstelik size kolayca yerini değiştirebilme avantajını da sunacaktır.
   Hareket, ışık, ses ve sürekli değişen yansımalarla evinizde kendinize ait bir cennet bahçesi oluşturmak istemez misiniz? Işıltılı bir havuz, bir avlu fıskiyesi, su bitkileri, renk renk balıklar?
   Cascade Süs Havuzu ve Bahçe Havuzları, ürünlerinde sınırsız renk ve desenle birlikte estetik ve özgünlüğü en üst seviyeye çıkarmayı amaçlar.
www.sushavuzu.info.tr

CASCADE SÜS HAVUZU VE BAHÇE HAVUZLARİ GÖRSEL VE DOKÜMANLARI

CASCADE SÜS HAVUZU VE BAHÇE HAVUZLARİ FAALİYET ALANLARI

Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Kent mobilyaları, şehir mobilyaları >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Çiçeklikler >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Fiskiye sistemleri >
Peyzaj ve Çevre Düzenleme > Süs havuzları, suni gölet, şelaleler >