ARSLAN MÜHENDİSLİK & KENTSEL DÖNÜŞÜM

Adres: GÜVEN MAH. İNÖNÜ CD. NO:17 D:2 GÜNGÖREN
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Mehmet Akif ARSLAN
Telefon: 0 505 261 99 55
Faks: 0 212 441 32 74
Mobil: 0 212 441 32 72
Web: http://www.arslanmuhendislik.com/

ARSLAN MÜHENDİSLİK & KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA

Arslan İnşaat, 1972 yılında faaliyete geçmiş olup kuruluşundan  itibaren birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. 1998 yılında Arslan İnşaat Mühendislik Limited Şirketi adını almıştır. İnşaat sektöründe 41 yılı aşkın süredir hizmet veren Arslan İnşaat, İstanbul?un çeşitli ilçelerinde, ağırlıklı olarak Güngören, Bahçelievler, Bakırköy, Avcılar, Bağcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü ilçelerinde 4000 aşkın konut ve işyeri projesine imza atmıştır. Bununla birlikte 1980?li yıllarda üstlendiği taahhüt ve 1990?lı yıllardan itibaren de kat karşılığı müteahhitlik işlerini gerçekleştirmiştir. 

Arslan İnşaat kurulduğu günden bugüne proje üretimi ve danışmanlığı süreçlerinde müşteri memnuniyetini sağlamaya, kaliteye, bilgi birikimine, güvenliğe, güvenilirliğe, teknoloji geliştirmeye ve uygulamaya öncelik vermiştir. Bu perspektif doğrultusunda yüksek yapılar, konut projeleri, villalar, ticari binalar, eğitim yapıları, endüstriyel tesisler, oteller, akaryakıt istasyonları, fabrika projeleri, güçlendirme projeleri, geoteknik projelendirme hizmetleri ile son 2 sene içinde de kentsel dönüşüm proje ve riskli yapı tespiti konularında uzmanlaşmıştır. 

Kentsel Dönüşüm ve Riskli Yapı Tespiti alanında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından resmi lisanslı olan Arslan Mühendislik, kentsel dönüşüm kapsamında 500?ün üzerinde riskli yapı tespiti raporuna imza atarak Marmara bölgesinde bu sürecin öncü firmalarından biri olarak değerlendirilmeye hak kazanmıştır. Grup fizibiliteden projelendirmeye ve danışmanlık ile proje yönetimi hizmetlerinde profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Hedefimiz güçlü finansal yapı, deneyim ve bilgi birikiminden aldığımız destek ile gelişimin öncüsü olarak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini gözeterek ürettiğimiz projelerde yüksek yaşam kalitesinin yanında yalınlık, dayanıklılık, kültürel öğelerimizi de koruyarak yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.

ARSLAN MÜHENDİSLİK & KENTSEL DÖNÜŞÜM FAALİYET ALANLARI

Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Fabrikalar, sanayi tesisleri planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Konut planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Keşif ve Metraj hesaplaması >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Teknik danışmanlık ve projelendirme >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Spor sahaları planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Kent planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Temel mühendisliği planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Su depolama tesisleri planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Karayolu, demiryolu, havaalanı planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Köprü, tünel planı ve projesi >
Plan, Proje ve Teknik Danışmanlık > Yerleşim planı ve projesi >