AREL TASARİM PROJE MİM.İNŞ.MAD.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Altİnkale Mah. Atatürk Bul. No:286 K:1 DöŞemealtİ / Antalya
Şehir: ANTALYA
Telefon: 0 532 498 99 92
Faks: 0 242 443 22 55
Mobil: 0 532 498 99 92
Web: www.arelyapi.com.tr

AREL TASARİM PROJE MİM.İNŞ.MAD.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. HAKKINDA

Arel isminin anlamı temiz ve güvenilir kişi demektir. Temiz ve dürüst çalışmayı temel prensip edinen şirketimiz; mimarlık, doğal ve quartz taş uygulama ve dış ticareti konusunda faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin ana faaliyet konularından birini oluşturan mimarlık hizmeti kapsamında; şirketimiz tasarım, proje ve uygulama alanlarında müşterilerinin taleplerine uygun çözümler sunmaktadır. Arel Mimarlık konsept projelerden detay projelere, kentsel tasarımdan iç mekan tasarımlarına, belediye projelerinden uygulama danışmanlığına kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Çağdaş, çevreye duyarlı, estetik her çeşit yapının plan ve projelerinin hazırlanması ve yapım sürecinin denetlenmesi konularında uzmanlaşan şirketimiz, dünyadaki yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeyi temel prensip edinmiştir.

Şirketimizin diğer ana faaliyet konularından birini oluşturan doğal taş uygulama kapsamında ise; otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve insaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünlerinin uygulamasını tecrübeli ekimiz ile sunmaktayız.

Dış ticaret birimimiz ise; dünya mermer toplam rezervinin %40?ını elinde bulunduran ülkemizin doğal taş kaynaklarının; dünya standartlarında en etkin şekilde değerlendirilmesi amacıyla ihracati ile yurtiçi projelere yurtdışından doğaltaş ithalati konularında çalışmaktadır.

AREL TASARİM PROJE MİM.İNŞ.MAD.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. FAALİYET ALANLARI

İş ve İnşaat Makinaları > Mermer makinaları >
Zemin Döşeme ve Yer kaplamaları > Mermer, suni mermer, granit mermer >