ALTEK KLİMA SİSTEMLERİ

Adres: sarısu cd. 37-21 07070
Şehir: ANTALYA
Yetkili Kişi: Ali
Telefon: 0 242 325 04 14
Mobil: 0 539 920 30 03
Web: www.antalyaklimaservis.com

ALTEK KLİMA SİSTEMLERİ HAKKINDAAltek Klima Sistemleri olarak müşterilerimize bünyemizde oluşturduğumuz Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı ihtiyacınıza anında cevap veren 7-24 saat hizmetinizde gezici Klima servisimiz size en kısa zamanda ulaşmak için Klimanızla ilgili tüm sorunlarınızı yerinde anında en hızlı şekilde müdahale etmek için bir telefon kadar yakınınızda? 
Altek Klima Sistemleri hizmetinde öncelikli ilkemiz klima montaj işlemlerinde en doğru yer teşhisi ve estetik ön plandadır. de montaj ( söküm ) işlemlerinde mümkün olduğu kadar sisteme gaz toplaması tarafımızca gerekli aparatlar kullanılarak yapılmaktadır, aynı zaman?da mevcut bakır tesisatınız geri dönüşümü olacak şekilde muhafaza edilerek sökülmektedir. Bakım işlemi bir klimada çok önemlidir itinalı bir şekilde klimalarınızın altı ayda bir periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Çünkü klimaların sisteminde taze hava üretme özelliği yoktur ortamda bulunan havayı ısıtmak veya soğutmak amaçlıdır.
Antalya içi ısıtma soğutma havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi alanında faaliyet gösteren ve bu alanda ihtisas sahibi firmamız, başta Antalya merkez ilçe ve semtleri olmak üzere tüm Akdeniz ve Ege Bölgesi'nde klima teknik servis hizmetleri vermektedir. 
Klima montajı klima sökme takma ve yer değişimi klima tamiri klima gaz dolumu klima yedek parça satışı ikinci el klima alım satım hizmetleri Antalya ve çevresinde başlıca sağladığımız servisler arasında bulunmaktadır. Klima artık yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçası haline geldiğinden ve klimasız iş ortamının ve ev ortamının çekilmez olduğunun farkında olduğumuzdan, size konforu ve kaliteyi kesintisiz yaşatmayı kendimize ilke edinerek Antalya içi tüm teknik destek hizmetlerimizi sağlıyoruz.

ALTEK KLİMA SİSTEMLERİ FAALİYET ALANLARI

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > A sınıfı klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Duvar tipi klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Klima montaj >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Salon tipi klimalar >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Inverter klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Pencere tipi klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Split klima >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > şofben (hermetik >
Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Sistemleri > Elektrikli ısıtıcı >