ALTAV BAKLAVA AYNA

Adres: HARAMİDERE SAN.SİT G BLOK NO:314/B BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Ertuğrul Ercan
Telefon: 0 507 241 43 45
Faks: 0 212 465 07 09
Mobil: 0 507 241 43 45
Web: www.altavyapi.com/

ALTAV BAKLAVA AYNA HAKKINDA

Altav yapı olarak  gergi tavan sektöründe  tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir. Geçen zaman diliminde müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Uzun yıllara dayanan tecrübesini  yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır. Şirketimiz Almanya''dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Altav yapı  sektörünün en iyisi olmak için sürekli olarak kendini yenileyerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Avcılar gergi tavan imalat merkezi avcılarda gergi tavan fiyatları için imalat merkezimizden mutlaka gergi tavan fiyatı alınız gergi tavan yüksek baskı kaliteli avcılar gergi tavan imalat merkezi

Bu ayna modellerine baklava dilimli ayna, baklava desenli ayna, baklava kesim ayna modelleri de denilmektedir. Bu ayna modelleri özellikle modern ayna grubunda yer almaktadır. Şık, stil ayna olarak da bilinmektedir. Ev, işyeri, ofis ve özel mekanlarınızı yeniden tasarlarken kullanacağınız baklava kesim aynaları her tür amaç için kullanabilirsiniz. Antre ve yatak odasında boy aynası, salonda ise stil, tarz, kullanım kolaylığı yaratmak için kullanabilirsiniz. Dar alanlı, şekilsiz olan ortamlara zenginlik kazandırır.

Baklava ayna modellerimiz ve uygun maliyetlerle ayna satın almak için http://www.altavyapi.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

                Bulunduğumuz alanda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle, alanında uzman elemanlarıyla ve hizmet anlayışı ile beraber mükemmel dekoratif sonuçlara imza atmaktadır. Şu an itibariyle baklava dilimli ayna, gergi tavan, tezgah arası cam ve pek çok dekorasyon alanında İstanbul ve çevre illerde lider konumda bulunan firmamız sektörün vazgeçilmez isimlerindendir. Baklava dilimdi ayna ve diğer alanlarda birçok firma için bir referans noktası oluşturmaktayız. Tezgah arası cam, gergi tavan, ayna, baklava ayna, dekoratif ayna, baklava dilimli ayna alanında uzman bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için sıfır hata payıyla ürünler imal etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz. 

Baklava ayna, kare dilimli olacak şekilde kesilerek yan yana düzenli ve tasarımsal olarak dizilen, duvara kaplama yapılarak uygulaması yapılan flotal aynalardır. Geniş ve ferah ortamlar ortaya çıkarmak, rahat yaşam alanları içerisinde oturmak, çalışmak için zevkinize en uygun aynalardır.

ALTAV BAKLAVA AYNA FAALİYET ALANLARI

Dekorasyon ışleri > İç dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Ev dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Banyo dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Mutfak dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Cam dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Aynalar, dekoratif ayna >
Dekorasyon ışleri > Merdiven parmaklığı >
Dekorasyon ışleri > Mutfak dolapları >
Dekorasyon ışleri > Akrilik tezgah >
Dekorasyon ışleri > Mutfak tezgahları >