ALBAYRAK GERGİ TAVAN

Adres: HARAMİDERE SAN.SİT G BLOK NO:314 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
Şehir: İSTANBUL
Yetkili Kişi: Zekeriya Albayrak
Telefon: 0 507 241 43 45
Mobil: 0 507 271 43 45
Web: https://www.albayrakgergitavan.com/

ALBAYRAK GERGİ TAVAN HAKKINDA

Gergi Tavan

Gergi Tavan , özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan , alev almayan PVC bir membrandan yapılmaktadır. Geniş profil yelpazasi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek nitelikte ürünlerden yapılan gergi tavanlar, istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir. Baskı Gergi Tavan Uygulamaları ve Transparan Gergi Tavan Uygulamaları birçok yerde kullanılmaktadır. Dekoratif ürünler marketinde gergi tavan imalatında ve montajında uzmanlaşmış bir gergi tavan firması olarak yılların verdiği bilgi ve birikimle lake gergi tavan, parlak gergi tavan, mat gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan dokularıyla HD baskı gergi tavanla müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Uv baskı gergi tavan, transparan gergi tavan gergi tavan, akustik gergi tavan aydınlatma hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Ürünlerimiz sayfamızı ziyaret edebilir veya bizi telefonla arayabilirsiniz.  Yüksek baskı kaliteli gergi tavan ve gergi tavan fiyatlarından faydalanmak için hemen arayınız. En uygun gergi tavan fiyatları için transparan lake gergi tavan uv baskılı gergi tavan modelleri istanbul için hemen arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Baklava Dilimli Ayna

Bu ayna modellerine baklava dilimli ayna, baklava desenli ayna, baklava kesim ayna modelleri de denilmektedir. Bu ayna modelleri özellikle modern ayna grubunda yer almaktadır. Şık, stil ayna olarak da bilinmektedir. Ev, işyeri, ofis ve özel mekanlarınızı yeniden tasarlarken kullanacağınız baklava kesim aynaları her tür amaç için kullanabilirsiniz. Antre ve yatak odasında boy aynası, salonda ise stil, tarz, kullanım kolaylığı yaratmak için kullanabilirsiniz. Dar alanlı, şekilsiz olan ortamlara zenginlik kazandırır.

Baklava ayna modellerimiz ve uygun maliyetlerle ayna satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 Bulunduğumuz alanda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle, alanında uzman elemanlarıyla ve hizmet anlayışı ile beraber mükemmel dekoratif sonuçlara imza atmaktadır. Şu an itibariyle baklava dilimli ayna, gergi tavan, tezgah arası cam ve pek çok dekorasyon alanında İstanbul ve çevre illerde lider konumda bulunan firmamız sektörün vazgeçilmez isimlerindendir. Baklava dilimdi ayna ve diğer alanlarda birçok firma için bir referans noktası oluşturmaktayız.   Tezgah arası cam, gergi tavan, ayna, baklava ayna, dekoratif ayna, baklava dilimli ayna alanında uzman bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için sıfır hata payıyla ürünler imal etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz. 

Baklava ayna, kare kare dilimli olacak şekilde kesilerek yan yana düzenli ve tasarımsal olarak dizilen, duvara kaplama yapılarak uygulaması yapılan flotal aynalardır. Geniş ve ferah ortamlar ortaya çıkarmak, rahat yaşam alanları içerisinde oturmak, çalışmak için zevkinize en uygun aynalardır.


ALBAYRAK GERGİ TAVAN FAALİYET ALANLARI

Dekorasyon ışleri > İç dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Ev dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Banyo dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Duvar dekorasyon, duvar kaplamaları >
Dekorasyon ışleri > Mutfak dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Ofis dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Mağaza dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Otel dekorasyon >
Dekorasyon ışleri > Cam dekorasyon >
Tavan Kaplama > Asma tavan >
Tavan Kaplama > Tavan dekorasyon >
Tavan Kaplama > Pvc tavan >