AKSA AKUSTİK ANTALYA

Adres: Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. No 20 Muratpaşa / ANTALYA
Şehir: ANTALYA
Yetkili Kişi: Eyup bey
Telefon: 0 242 312 36 37
Web: www.antalyasesyalitimi.com

AKSA AKUSTİK ANTALYA HAKKINDA

Antalya ses yalıtımıAksa Akustik Kurumsal firmasının şubesi olarak ses yalıtım ve izolasyon sektöründe, amacı ?sadece ses? olmakda değil, ses yalıtımında emin adımlarla ilerlemekte ve kalitemizi dünyaya sunmaktadır. Ses yalıtım malzemeleri satışı ve temini olmakla beraber zemin yalıtım levhası olan ürünlerden birisi olan kauçuğu yüksek seviyelere çıkarmış bulunmaktadır.

Aksa Akustik Kurumsal firma olarak dünyaya kalitemizi göstermemizin bir sebebi de ürünlerimizin son derece kaliteli bir yapıya sahip olmakla beraber tamamen kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimiz genel olarak inşaat, makine ve yankı düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Antalya ses yalıtımı olarak teknik çalışmalarımız ve müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet sunmak amacımız olmaktadır.

Önceliğimiz nedir diye soracak olursanız Aksa Akustik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterimize istediği şekilde ve en kaliteli şekilde ses yalıtımını sunmayı hedeflemekteyiz ve biz müşterimize sağlıklı ve güvenli bir biçimde ses yalıtımı yapmakta ve bunun yanı sıra Dünyada da tanışmış bir şirket olmamızın sebeplerinden birisi de kaliteli ve en üst düzey ses yalıtımı yapmamız olmaktadır. Antalya ses yalıtımı Aksa Akustik olarak bizler ses yalıtımını yapmakta ve bunu en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Tel : 0242 312 36 37
Cep Tel: 0535 464 98 80

AKSA AKUSTİK ANTALYA FAALİYET ALANLARI

İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Bina izolasyon ve yalıtımı >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Duvar izolasyon ve yalıtımı >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Ses izolasyon ve yalıtımı >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Camyünü >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Poliüretan köpük >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Taşyünü >
İzolasyon ve Yalıtım Malzemeleri > Polietilen köpük >
Zemin Döşeme ve Yer kaplamaları > Geotekstil keçe >
Zemin Döşeme ve Yer kaplamaları > Halılar, paspaslar >