EDİRNE YATIRIM DESTEK OFİSİ YENİ BİNASINDA

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nin kalkınması için faaliyetlerini sürdüren Trakya Kalkınma Ajansı’nın “Edirne Yatırım Destek Ofisi” açılışını yaptı....

1 dakikada okunur
Tarafından YapısalNet Editör
EDİRNE YATIRIM DESTEK OFİSİ YENİ BİNASINDA

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nin kalkınması için faaliyetlerini sürdüren Trakya Kalkınma Ajansı’nın “Edirne Yatırım Destek Ofisi” açılışını yaptı.

Açılış kurdelesini kesen Bakan Varank, ofisin Edirne'ye hayırlı olmasını diledi. Edirne'nin ekonomisini kalkındıracak projelerin açılışı için kente geldiğini belirten Varank, “Kalkınma Ajansımız buradaki binada faaliyet gösterecek. Arkadaşlarımız, Valimizin öncülüğünde çok başarılı işlere ve Edirne'yi kalkındıracak işlere imza atıyorlar. Buradan da hem Edirnelilere hem yatırımcılarımıza güzel hizmetler sunacaklarına ben yürekten inanıyorum." şeklinde konuştu.

Açılış programına, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve il protokolü katıldı.

FTP adresi :  ftp://212.174.38.248/