BANGLADEŞ HEYETİNİN BAKANLIĞIMIZI ZİYARETİ

Bangladeş Sanayiler Bakanlığı ve Bangladeş Küçük ve Eviçi Endüstriler Birliği (Bangladesh Small and Cottage Industries Cooperation-BSCIC) yetkililerinden oluşan 8 kişilik bir heyet 28 Ocak 2020 tarihinde saat 14:00’te Bakan Yardımcımız Dr. Çetin Ali Dönmez’i makamında ziyaret etmişlerdir. Görüşme...

1 dakikada okunur
Tarafından YapısalNet Editör
BANGLADEŞ HEYETİNİN BAKANLIĞIMIZI ZİYARETİ

Bangladeş Sanayiler Bakanlığı ve Bangladeş Küçük ve Eviçi Endüstriler Birliği (Bangladesh Small and Cottage Industries Cooperation-BSCIC) yetkililerinden oluşan 8 kişilik bir heyet 28 Ocak 2020 tarihinde saat 14:00’te Bakan Yardımcımız Dr. Çetin Ali Dönmez’i makamında ziyaret etmişlerdir. Görüşmede Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü temsilcileri de hazır bulunmuştur.

Ziyaret, bahse konu iki kurumun ortak yürüttüğü Avrupa Birliği finansmanlı “Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Pazarlarla Yoksulluğun Giderilmesi” (PRISM) konulu teknik yardım projesi kapsamında planlanmıştır.

Heyetin 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasındaki KOSGEB, TÜBİTAK, ODTÜ Teknokent, OSTIM, İstanbul Kalkınma Ajansı, Ankara Kalkınma Ajansı ve İstanbul Sanayi Odası’na yönelik ziyaretlerine ilişkin koordinasyon da Bakanlığımız adına Genel Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilmiştir.