Ankara Hindistan Büyükelçiliğinde Yatırımcılarla Bir Araya Gelindi

15 Ocak tarihinde Ankara Hindistan Büyükelçiliğinde Sayın Büyükelçi Sanjay BHATTACHARYA himayesinde gerçekleştirilen ve Türkiye-Hindistan yatırımcılarını bir araya getiren seminerde Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Yurdal ŞAHİN tarafından açılış konuşması gerçekleş...

1 dakikada okunur
Tarafından YapısalNet Editör
Ankara Hindistan Büyükelçiliğinde Yatırımcılarla Bir Araya Gelindi

15 Ocak tarihinde Ankara Hindistan Büyükelçiliğinde Sayın Büyükelçi Sanjay BHATTACHARYA himayesinde gerçekleştirilen ve Türkiye-Hindistan yatırımcılarını bir araya getiren seminerde Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Yurdal ŞAHİN tarafından açılış konuşması gerçekleştirmiş olup, sonrasında Genel Müdürlüğümüz uzmanları M. Seza OKTAY ve Can GÜRLEK tarafından katılımcılara yatırımlara sağlanan devlet yardımları ve yatırım ortamı hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda Türk ve Hintli yatırımcıların tecrübe paylaşımına da yer verilmiş olup, programın sonunda Genel Müdürümüz Dr. Mehmet Yurdal ŞAHİN’ e Sayın Büyükelçi tarafından Tac Mahal maketi takdim edilmiştir.